Kielce +48 786-221-221 WhatsApp +48 503-834-234

O nas

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami na terenie Kielc, Starachowic, Skarżyska-Kamiennej, Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży, zakupie i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki znajomości lokalnego rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych do finalizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

NIE POBIERAMY PROWIZJI od osób sprzedających, ponieważ nie chcemy sztucznie zawyżać cen nieruchomości. Dzięki temu, kupujący nabywa nieruchomość, w cenie, za jaką sprzedaje ją właściciel.

 INFORMACJA DLA SPRZEDAJĄCEGO: SPRZEDAJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ze sprzedaży swojej nieruchomości ponieważ NIE ZAWYŻAMY cen, przez dodawanie prowizji  biura.

INFORMACJA DLA KUPUJĄCEGO: Znajdziesz u nas nieruchomości W PRAWDZIWYCH, nie zawyżonych cenach.

Mamy w ofercie: nieruchomości komercyjne, mieszkania, domy i działki, w których nie ukryliśmy dodatkowych prowizji.

SPRZEDAJĄCY-KUPUJĄCY dbamy o każdy aspekt przeprowadzanych w tym wszelkie kwestie prawne i techniczne transakcji. Dzięki kompleksowej formie pracy, obie strony transakcji  wraz  z POŚREDNIKIEM czują się komfortowo.

Od początku zdobywając zaufanie coraz większej liczby klientów prowadzimy działalność na terenie Kielc, Starachowic, Skarżyska-Kamiennej, Ostrowca Świętokrzyskiego. Działamy odpowiedzialnie i dokładnie dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów. Od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczeni jesteśmy w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń.